Zwiedziłem wiele centrów piłkarskich w kraju i za granicą i muszę przyznać, że SoccerArena wywarła na mnie olbrzymie wrażenie! Sztuczna trawa najwyższej próby i rzucający na kolana rozmach kompleksu to niewątpliwie wielkie atuty. Wartością dodaną SoccerAreny są jednak wspaniali ludzie i świetna atmosfera panująca na obiekcie. Nigdzie nie spotkałem się z tak ciepłym przyjęciem i gościnnością życzliwych gospodarzy. 

SoccerArena to więcej niż obiekt piłkarski. Poza znakomitymi warunkami treningowymi i świetną infrastrukturą boisk to miejsce tętniące życiem i pozytywną energią. SoccerArena to dużej klasy profesjonaliści - ludzie otwarci na nowe pomysły i bardzo elastyczni. Największa hala piłkarska w kraju to po prostu wyjątkowe miejsce.

SoccerArena jest nowym obiektem na warszawskiej mapie. Dla klubu dbającego o dobro swoich podopiecznych zima jest newralgicznym okresem. Należy zapewnić małym sportowcom odpowiednią przestrzeń oraz warunki do treningu, by ich rozwój szedł w odpowiednim kierunku. Dzięki SoccerArenie można w 100% osiągnąć zamierzony efekt. Jesteśmy dumni, że to Talent Warszawa jako pierwszy klub odbył trening na tak nowoczesnych boiskach jakie posiada hala przy ul. Annopol 24B.

SoccerArena jest obiektem nietuzinkowym w skali całej Polski. Tak wielki i wielofunkcyjny obiekt z nawierzchnią świetnej jakości to naprawdę rzadkość. Cieszę się, że projekt powstał właśnie w Warszawie, dzięki czemu mam świetny dostęp do bardziej komfortowej infrastruktury aniżeli chociażby orliki.

Już od blisko miesiąca uczęszczamy na zajęcia razem z synem na obiekcie przy ul. Annopol 24B i obaj uważamy, że warunki do trenowania i grania na SOCCERARENIE są bardzo dobre. Sam, wraz z kilkoro rodzicami gramy co poniedziałek w hali SOCCERARENY i wszyscy są bardzo zadowoleni.

Miękka nawierzchnia, stała temperatura otoczenia i niezmienność warunków pogodowych pozwala skupić się tylko na grze w piłkę.

Brakuje mi tylko miejsca, gdzie możnaby sobie kupić coś gorącego do picia i treściwego jedzenia.

Certyfikacja

boisko ze sztuczną trawą Warszawa

 
.
.
.
.
.